In toerisme, cultuur en events komt de piekdrukte altijd sneller dan je planning. Goed personeel vinden in Amsterdam kost tijd, en je wil ruimte houden om te focussen op je bezoekers. Daarom werkt AโDAM LOOKOUT al jaren met ons samen.
Niet alleen voor seizoensmedewerkers, maar als de vaste recruitmentpartner. Wij regelen de instroom, het poolmanagement en het juridisch werkgeverschap, zodat hun team zonder stress door elk hoogseizoen gaat.
Geen stress zodra de drukte toeneemt, maar een team dat staat. Onze werkwijze is bewust opgebouwd om die stabiliteit te leveren. Niet alleen voor AโDAM LOOKOUT, maar voor elke organisatie die afhankelijk is van gastvrije medewerkers en sterke bezoekersstromen.
Deze combinatie van recruitment marketing, poolmanagement en juridisch werkgeverschap maakt het verschil: AโDAM LOOKOUT kan zich volledig richten op de bezoekerservaring, terwijl wij zorgen dat de personeelsplanning klopt. Geen last-minute stress, geen gaten in roosters, geen concessies aan service.
โ
27 nieuwe collegaโs geworven in รฉรฉn maand
โ
Volledige onboarding gefixt
โ
Flexibele pool met vertrouwde gezichten opgezet
โ
Juridisch werkgeverschap & people management door ons geregeld
Werk jij in de cultuur-, toerisme- of eventsector? En wil je weten hoe wij ook jouw organisatie kunnen ondersteunen met flexibel personeel in Amsterdam?
Neem contact op โ we denken graag met je mee.